Gana – İklimlendirme Sektörü Tanıtım Günleri
3-6 Temmuz | 2019
Çarşamba
Akra / Gana
İletişim için : isib-pr@oaib.org.tr
29.05.2019

Gana – İklimlendirme Sektörü Tanıtım Günleri

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (ISIB) 4-5 Temmuz 2019 tarihlerinde Gana’daki Accra kentinde “İklimlendirme Sektörü Tanıtım Günleri” düzenliyor. ISIB’in ihracat pazarını genişletmeyi ve uzak pazarlara girmeyi hedefleyen yol haritasının bir parçası olan proje, Tanzanya’dan sonra Afrika pazarındaki ikinci adım niteliğinde. Türkiye Tanıtım Grubu’nun bir projesi olan “Gana İklimlendirme Sektörü Tanıtım Günleri” eğitim seminerlerinin yan ısıra  B2B toplantıları, yoğun reklam kampanyası ve gala yemeği de dahil olmak üzere çeşitli tanıtım araçlarını kullanacak.

Türk İklimlendirme Sektörü ihracatçı firmalarına ilave olarak Mekanik Tesisatçıların dahil olduğu Türkiye’den 23 katılımcı ile programı gerçekleştirecek.

Türkiye’de ilk defa İSİB tarafından uygulanan  Tanıtım Günleri projesi, klasik ticaret heyetleri/B2B görüşmelerinin yanı sıra özellikle Afrikalı muhataplarımızın yoğun ilgi gösterdiği eğitim seminerlerini de içeriyor. Bu kapsamda 20 farklı konuda eğitim seminerleri iki gün boyunca Gana’lı muhataplarımıza sunulacak.

Sosyal Medyada Paylaş

a